Search
Close this search box.

Próbki złączek za darmo

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas

złącze elastyczne
O naszej działalności

Próbki złączek za darmo

Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową możliwość bezpłatnego przetestowania złącza elastycznego, dostosowanego do indywidualnych wymiarów i potrzeb każdego klienta.

Wersja próbna elastycznego połączenia jest okazją do przekonania się o wysokiej jakości naszych produktów i dbałości o szczegóły.

Jak to działa? To bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z naszym zespołem sprzedaży, a nasi eksperci skonsultują się z Tobą w celu określenia dokładnych parametrów złącza elastycznego, których potrzebujesz. 

Wkrótce po konsultacji nasz zespół rozpocznie produkcję indywidualnie dopasowanych połączeń elastycznych. Ponadto nasza firma zapewnia pełne wsparcie podczas okresu próbnego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych Food Tech Expo, na którym zaprezentujemy nasze urządzenia i komponenty maszyn do transportu materiałów sypkich. 
 
Jeśli chcieliby Państwo odwiedzić nas na targach, zachęcamy do wypełnienia formularza. W odpowiedzi prześlemy Państwu darmowy voucher wstępu. 
Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na targi SYMAS!

Zapraszamy do wypełnienia formularza, w odpowiedzi otrzymacie Państwo email zawierający bezpłatny voucher na udział w Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS.