Search
Close this search box.

Doradztwo w doborze

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas

Kacper Woźniak

Specjalista ds. sprzedaży

O naszej działalności

Z doświadczenia wiemy że kluczowe dla optymalnej pracy instalacji, oszczędności czasu, energii i pieniędzy jest odpowiedni dobór wszystkich urządzeń i komponentów maszyn biorących udział w procesie produkcyjnym. 

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań dlatego po zapoznaniu się z Państwa potrzebami i specyfiką instalacji, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązanie z naszej oferty. Często odwiedzamy również zakłady naszych klientów aby lepiej poznać specyfikę instalacji a także dokonać pomiarów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych Food Tech Expo, na którym zaprezentujemy nasze urządzenia i komponenty maszyn do transportu materiałów sypkich. 
 
Jeśli chcieliby Państwo odwiedzić nas na targach, zachęcamy do wypełnienia formularza. W odpowiedzi prześlemy Państwu darmowy voucher wstępu. 
Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na targi SYMAS!

Zapraszamy do wypełnienia formularza, w odpowiedzi otrzymacie Państwo email zawierający bezpłatny voucher na udział w Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS.