O firmie

O naszej działalności

KIM JESTEŚMY?

Trade Mysak jest firmą, która powstała w 2012 roku, jako spółka córka firmy Mysak. Od samego początku naszej działalności specjalizujemy się w zaopatrywaniu przedsiębiorstw produkcyjnych w wysokiej jakości połączenia elastyczne BFM Fitting. Jesteśmy dumnym najstarszym dystrybutorem tych produktów w Polsce.

W miarę jak zdobywaliśmy coraz większe grono klientów, zauważyliśmy rosnącą potrzebę rozszerzenia naszej oferty. Dlatego podjęliśmy strategiczną współpracę z holenderskim producentem połączeń elastycznych, Filcoflex, który specjalizuje się w tworzeniu elastycznych połączeń z poliuretanu oraz w systemie Jacob. Ta współpraca umożliwiła nam poszerzenie naszych możliwości i dostarczanie jeszcze bardziej różnorodnych produktów klientom.

W kolejnych latach kontynuowaliśmy rozwijanie naszej oferty, wprowadzając elementy gumowe od renomowanej firmy Wegen. Nasza oferta została wzbogacona o poduszki uszczelniające do Big bagów, a także o dozowniki, zawory i rozdzielacze firmy Rotolok. Naszym celem było zawsze dostarczanie naszym klientom kompleksowych rozwiązań, które spełniają ich potrzeby.

W trakcie współpracy z naszymi klientami dostrzegliśmy również potrzebę znalezienia nowego rozwiązania dla transportu materiałów sypkich. Zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z firmą Floveyor, która produkuje innowacyjne przenośniki powietrzno-talerzykowe. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom kompaktowe i wydajne przenośniki, które charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji.

Współpracujemy z wiodącymi światowymi markami
Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych elementów instalacji oraz maszyn do transportu materiałów sypkich
Należymy do Grupy Mysak posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w branży spożywczej, chemicznej i pokrewnych
Naszym celem jest zapewnienie klientom wsparcia doradczego oraz obsługi na najwyższym poziomie

Dzięki solidnej współpracy z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wachlarz produktów i rozwiązań do transportu materiałów sypkich. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm przyczyniły się do zdobycia zaufania naszych klientów, co widoczne jest w rocznym wzroście ilości projektów. To zaufanie napędza nas do dalszego rozwoju i doskonalenia naszej firmy.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie, które przyczynia się do naszego sukcesu. Jesteśmy gotowi kontynuować rozwijanie naszej oferty i dostarczać innowacyjne rozwiązania, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów.

Dlaczego warto nas wybrać
Co nas wyróżnia?

Wszystkie te zalety sprawiają, że współpraca z Trade Mysak Group jest korzystnym wyborem dla Twojej firmy.
Jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i zapewnić niezawodny sprzęt oraz wysokiej jakości komponenty.

To mówią klienci

Kilka opinii o naszych usługach

Nie tylko usługi

Wydarzenia

Z kim współpracujemy?

0
Lata współpracy
0
Lorem ipsum

MYSAK GROUP SP. Z O.O.

Jesteśmy związani z firmą Mysak Group posiadającą ponad 25-letnie doświadczenie na rynku, dzięki któremu jesteśmy prawdziwymi ekspertami w swoim fachu. Produkty firmy Mysak to rozwiązania innowacyjne, opracowane przez zespół najlepszych inżynierów.
Są to technologie skutecznie usprawniające i doskonalące transport pneumatyczny materiałów spożywczych, m.in. mąki, zbóż, kawy, herbaty, przypraw, cukru, soli, mleka w proszku czy żywności dla niemowląt, a także transport materiałów sypkich chemicznych i przemysłowych.
 
Spółka Mysak Group powstała w wyniku połączenia doświadczeń zdobytych w trakcie realizacji licznych projektów w wielobranżowych biurach projektowych oraz konstrukcyjnych. Firma działa na rynku polskim od 1991 roku, a jej najważniejszym zasobem są doświadczeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy.
 
Oferta Mysak Group obejmuje: usługi projektowe, konstrukcyjne oraz serwisowe dla przemysłu spożywczego, chemicznego i pokrewnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej: www.mysak.pl.