Search
Close this search box.
Previous slide
Next slide
Strona główna
O naszej działalności

KIM JESTEŚMY?

Firma Trade Mysak powstała w 2012 roku jako spółka córka firmy Mysak. Współpracując z projektantami i inżynierami firmy Mysak, dostrzegliśmy potrzebę wprowadzenia na polski rynek higienicznych i elastycznych połączeń. Rozpoczęliśmy więc współpracę z nowozelandzkim producentem, dostarczając Państwu nowoczesne systemy połączeń elastycznych BFM Fitting. 

W miarę rozwoju współpracy z wieloma firmami, zauważyliśmy rosnące zapotrzebowanie na rozszerzenie naszej oferty. W związku z tym podjęliśmy strategiczną współpracę z holenderskim producentem połączeń elastycznych, Filcoflex, specjalizującym się w tworzeniu elastycznych połączeń z poliuretanu oraz w systemie Jacob. Ta kooperacja umożliwiła nam poszerzenie naszych możliwości oraz dostarczanie jeszcze bardziej zróżnicowanych produktów klientom. 

W kolejnych latach konsekwentnie rozwijaliśmy naszą ofertę, wprowadzając do niej elementy gumowe od niemieckiego producenta – firmy Wegen. Dzięki temu oferta została wzbogacona o kołnierze uszczelniające do Big Bagów, a także o dozowniki, zawory i rozdzielacze firmy Rotolok. 

Podczas współpracy z naszymi klientami zauważyliśmy potrzebę znalezienia nowego rozwiązania dla transportu materiałów sypkich. Zdecydowaliśmy się więc na nawiązanie współpracy z firmą Floveyor, która opracowała i opatentowała technologię przenośnika powietrzno-mechanicznego. 

Dzięki temu możemy oferować naszym klientom kompaktowe i wydajne przenośniki, charakteryzujące się niskimi kosztami eksploatacji. 

Zespół Trade Mysak

Dzięki współpracy z naszymi dostawcami jesteśmy w stanie zapewnić szeroki wachlarz produktów i rozwiązań do transportu materiałów sypkich. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie, które przyczynia się do naszego sukcesu. Jesteśmy gotowi kontynuować rozwijanie naszej oferty i dostarczać innowacyjne rozwiązania, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów.

Współpracujemy z wiodącymi światowymi markami
Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych elementów instalacji oraz maszyn do transportu materiałów sypkich
Należymy do Grupy Mysak posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w branży spożywczej, chemicznej i pokrewnych
Naszym celem jest zapewnienie klientom wsparcia doradczego oraz obsługi na najwyższym poziomie
Dlaczego warto nas wybrać
Nasze wartości

Wszystkie te zalety sprawiają, że współpraca z Trade Mysak Group jest korzystnym wyborem dla Twojej firmy.
Jesteśmy gotowi pomóc Ci osiągnąć Twoje cele i zapewnić niezawodny sprzęt oraz wysokiej jakości komponenty.

To mówią klienci

Kilka opinii o naszych usługach

Z kim współpracujemy?

0
Lata współpracy
0
Lorem ipsum

MYSAK GROUP SP. Z O.O.

Jesteśmy związani z firmą Mysak Group posiadającą ponad 25-letnie doświadczenie na rynku, dzięki któremu jesteśmy prawdziwymi ekspertami w swoim fachu. Produkty firmy Mysak to rozwiązania innowacyjne, opracowane przez zespół najlepszych inżynierów.
Są to technologie skutecznie usprawniające i doskonalące transport pneumatyczny materiałów spożywczych, m.in. mąki, zbóż, kawy, herbaty, przypraw, cukru, soli, mleka w proszku czy żywności dla niemowląt, a także transport materiałów sypkich chemicznych i przemysłowych.
 
Spółka Mysak Group powstała w wyniku połączenia doświadczeń zdobytych w trakcie realizacji licznych projektów w wielobranżowych biurach projektowych oraz konstrukcyjnych. Firma działa na rynku polskim od 1991 roku, a jej najważniejszym zasobem są doświadczeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy.
 
Oferta Mysak Group obejmuje: usługi projektowe, konstrukcyjne oraz serwisowe dla przemysłu spożywczego, chemicznego i pokrewnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej: www.mysak.pl.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Technologii Spożywczych Food Tech Expo, na którym zaprezentujemy nasze urządzenia i komponenty maszyn do transportu materiałów sypkich. 
 
Jeśli chcieliby Państwo odwiedzić nas na targach, zachęcamy do wypełnienia formularza. W odpowiedzi prześlemy Państwu darmowy voucher wstępu. 
Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na targi SYMAS!

Zapraszamy do wypełnienia formularza, w odpowiedzi otrzymacie Państwo email zawierający bezpłatny voucher na udział w Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS.