Kim jesteśmy?

  • Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną
  • Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych elementów instalacji oraz maszyn do transportu materiałów sypkich
  • Należymy do Grupy Mysak posiadającej ponad 25-letnie doświadczenie w branży spożywczej, chemicznej i pokrewnych
  • Naszym celem jest zapewnienie klientom wsparcia doradczego oraz obsługi na najwyższym poziomie

Co nas wyróżnia?

Jakość

Wybierając producentów, z którymi podejmujemy współpracę kierujemy się zarówno jakością oferowanych wyrobów, jak i doświadczeniem w branży. Dzięki temu mamy pewność, że dostarczane przez nas rozwiązania posiadają gwarancję niezawodności popartą zarówno zapewnieniami producentów, jak i wrażeniami klientów.

Elastyczność

Każdy klient jest inny i każdy ma inne potrzeby. Ten oczywisty fakt jest dla nas punktem wyjścia zarówno we wszystkich rozmowach z klientami, jak i dostawcami. Z tego też powodu nasi klienci nigdy nie otrzymują produktu „zalegającego na półce”, lecz optymalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązanie.

Innowacyjność

Zdajemy sobie sprawę z jakimi wyzwaniami spotykają się na co dzień nasi klienci. Stawianie im czoła często wymaga zastosowania niekonwencjonalnych rozwiązań. Z tego powodu naszą ofertę nieustannie wzbogacamy o innowacyjne produkty stosowane wszędzie tam, gdzie to co powszechnie dostępne nie wystarcza.

Mysak Group sp. z o.o.

Spółka Mysak Group powstała w wyniku połączenia doświadczeń zdobytych w trakcie realizacji licznych projektów w wielobranżowych biurach projektowych oraz konstrukcyjnych. Firma działa na rynku polskim od 1991 roku, a jej najważniejszym zasobem są doświadczeni i wysoko wykwalifikowani pracownicy. Oferta Mysak Group obejmuje: usługi projektowe, konstrukcyjne oraz serwisowe dla przemysłu spożywczego, chemicznego i pokrewnych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej: www.mysak.pl.